Product list

7.275 HUF / 8.730 HUF (20.00% ÁFA)
Kosárba   
rendelésre
A MiniGBIC/SFP bovíto modulként szolgál switchehez. A modulnak 1 optikus 1000Base-LX portja van a Single-mode szállnak 9/125um , és 2 LC (Duplex c...
8.570 HUF / 10.284 HUF (20.00% ÁFA)
Kosárba   
raktáron
Kevesebb optikus szál felhasználását segíti a WDM technológia, amely lehetové teszi a kétirányú adatátvitelt egy szálon keresztul. A modul kéopes 1...
17.710 HUF / 21.252 HUF (20.00% ÁFA)
Kosárba   
raktáron
Kevesebb optikus szál felhasználását segíti a WDM technológia, amely lehetové teszi a kétirányú adatátvitelt egy szálon keresztul. A modul kéopes 1...
7.275 HUF / 8.730 HUF (20.00% ÁFA)
Kosárba   
rendelésre
A MiniGBIC/SFP bovíto modulként szolgál switchehez. A modulnak 1 optikus 1000Base-LX portja van a Single-mode szállnak 9/125um , és 2 LC (Duplex csa...
7.275 HUF / 8.730 HUF (20.00% ÁFA)
Kosárba   
rendelésre
 
A MiniGBIC/SFP bovíto modulként szolgál switchehez. A modulnak 1 optikus 1000Base-LX portja van a Single-mode szállnak 9/125um , és 2 LC (Duplex c...
7.275 HUF / 8.730 HUF (20.00% ÁFA)
Kosárba   
rendelésre
 
A MiniGBIC/SFP bovíto modulként szolgál switchehez. A modulnak 1 optikus 1000Base-LX portja van a Single-mode szállnak 9/125um , és 2 LC (Duplex c...

Üres a kosár
Felhasználónév:   Jelszó: